
They are just a little more expensive than the Rice Krispy bars but not by much - I got them on sale for $2.99 for a box of 6 - I think they are $3.20 regular price. They also have fruit and peanut butter flavors - but she likes chocolate best.
Grace has them w/a glass of milk in the mornings or for an after school treat.
My daughter has become addicted to these . . she eats 2 boxes of these a week right now . . loves the chocolate and peanut butter flavors. Definitely recommend for kids!!!
ReplyDeleteGrace is also going through about 2 boxes a week as well.
ReplyDeleteHow old is your daughter?